Box 12 Wolny Wybieg 5 jaj Niteczka

54,30 zł
Brutto

W zestawie:

12 x Szczęśliwa Kurka niteczka 250g

Ilość

Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt lojalnościowy . Twój koszyk łącznie będzie zawierał 1 punkt Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,50 zł .


Opis

W zestawie:

12x Szczęśliwa Kurka niteczka 4mm 250g (skład produktu)

Zazwyczaj do rosołu wybierasz makaron nitki. Bo robiła tak Twoja mama i babcia, a teraz Ty. Jednak masz wrażenie, że to nie ten sam smak, prawda? Proponujemy box składający się z 12 paczek makaronu cienkie nitki. To prosty skład i tylko trzy składniki ? jajka z wolnego wybiegu, woda i mąka. Dzięki temu masz pewność, że używasz produktu zdrowego, do którego nie dodaje się sztucznych barwników i konserwantów, a jajka pochodzą od szczęśliwych kur, które żyją na wolności i nie są zamknięte w klatkach. Nasza firma to producent makaronów, który wykorzystuje do produkcji tradycyjne metody. W ten sposób tworzymy makarony, które pokochasz Ty i cała Twoja rodzina.

Co sprawia, że nasz makaron nitki jest tak dobry?

Na jakość naszego makaronu Szczęśliwa Kurka wpływa jego skład i odpowiednia produkcja. Czy wiesz, że tylko 5% firm produkujących makaron stosuje domową metodę ?lento lavorazione?? I to właśnie my należymy do tych 5%. Dzięki tej metodzie nasze makarony do zup mają delikatną teksturę i smakują jak domowe wyroby. Aby makaron nitki do rosołu miał odpowiedni kształt, wycinamy go z płata ciasta. Nie stosujemy wycinania pod ciśnieniem, które niszczy strukturę makaronu, co obniża jego smak. Dla nas najważniejsze jest, by każda nitka makaronu, która trafi na Twój talerz, była smaczna jak u mamy. Dzięki temu wiesz, że nasze makarony jajeczne tworzymy z pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić.

Sprawdź również nasze makarony smakowe oraz inne zestawy makaronów dostępne w ofercie!

Szczegóły produktu

2-MAK-BOX-12
21 Przedmioty

Szczegóły

Zawartość jaj
5 jajeczne
Zawartość jaj
Z wolnego wybiegu
Produkt
Box 12 Wolny Wybieg 5 jaj Niteczka
Kategoria
makarony-do-zup

Kod referencyjny

Może ci się spodobać również

Podobne produkty

Do góry