Jesteśmy firmą rodzinną. Od 35 lat zajmujemy sie gastronomią i gotujemy dla Was w naszych restauracjach a od dwudziestu pięciu lat zajmujemy się produkcją makaronu. Inwestujemy w nowoczesne maszyny i urządzenia w naszym zakładzie produkcyjnym, który mieści się na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Pracujemy na maszynach firmy PAVAN, która jest światowym liderem w dziedzinie profesjonalnych urządzeń do produkcji makaronu.  Zamknięty proces produkcyjny jest w pełni skomputeryzowany, zapewnia nam stałą najwyższą jakość i bezpieczeństwo zdrowotne produktu.

Nasz sklep oferuje nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem email sklep@makarony-kopcza.pl.


Serdecznie zapraszamy!Firma Rodzinna

Załoga sklepu
Sklep Makarony Kopcza

Do góry