MAKARONY Z POMIDOREM

Znudziły Ci się zwyczajne makarony bez żadnych dodatków i chcesz spróbować czegoś nowego? Proponujemy czerwone makarony pomidorowe, makarony cytrynowe czy nawet makarony szpinakowe. Makarony z dodatkiem warzyw mogą być fantastyczną odskocznią od w codzienności, pogłębiającą smak niejednej potrawy. Nasza firma oferuje najlepsze makarony warzywne, dlatego warto dowiedzieć się o nich więcej i wybrać najlepszy smak dla siebie.

Aktywne filtry

Dlaczego makaron pomidorowy jest tak wyjątkowy?

Nasz czerwony makaron pomidorowy to pomysł, który zrodził się w naszej głowie, aby zaskoczyć klientów i pomóc tym osobom, które nie przepadają za bezpośrednim spożywaniem warzyw. Tego typu produkty tworzymy tak, jak wszystkie inne, dokładając do produkcji serca oraz pasji.

Zajmujemy się produkcją makaronów od 2001 roku, dlatego technikę mamy w małym palcu i jest ona zbliżona do tej domowej. Niesamowita receptura naszych makaronów niemalże dochowuje wierności tradycji. Przypomnij sobie, jak przygotowywała makaron Twoja mama lub babcia. Zamknij oczy i spróbuj naszych wyrobów, a gwarantujemy, że przyniesiesz się do przeszłości.

Makarony Kopcza tniemy z płata ciasta, co sprawia, że zachowują swą jakość, sprężystość i kolor. Całe danie przygotowane na bazie makaronu pomidorowego tworzy spójną całość, a składniki nie opadają na dno talerza, tylko otulają każdą wstążeczkę makaronu. Tylko dzięki naszej produkcji otrzymasz zniewalający smak i spójny wygląd dania.

Co jeszcze mamy w swojej ofercie?

Pomidorowy makaron to niewątpliwie wielki hit naszej produkcji, jednak znajdziesz u nas także:

Makarony warzywne pomagają utrzymać zbilansowaną dietę małym dzieciom lub tym, którzy nie przepadają za warzywami. Dzięki nam możesz w prosty sposób przemycić warzywa za pośrednictwem makaronu. Produkując makarony, zwracamy dużą uwagę na ekologię, dlatego wytwarzamy również makarony od szczęśliwych kurek, które odznaczają się wyjątkowym smakiem. Tylko od Ciebie zależy, który makaron wybierzesz, a możesz zamówić także zestawy makaronowe i cieszyć się najlepszym makaronem przez wiele miesięcy - producent makaronów Kopcza.

Do góry