MAKARONY Z CYTRYNĄ

Makaron cytrynowy jest niezwykle aromatyczny, bardzo odświeżający i idealnie nadaje się jako przekąska w upalne miesiące. Chcesz przygotować zaskakujące niespotykane danie na bazie makaronu? Dzięki nam i naszym propozycjom makaronowym zrobisz to błyskawicznie, a Twoi goście poczują się jak we włoskiej restauracji. Chcesz zasmakować tego nieziemskiego makaronu? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyborem wyjątkowego makaronu z naszej bogatej listy produktów.

Aktywne filtry

Czym wyróżnia się nasz makaron cytrynowy?

Prawdziwy, włoski makaron cytrynowy wyróżnia się odpowiednią kremowością, twardością i strukturą. Tworząc makarony mamy na uwadze wielopokoleniową tradycję wytwarzanie makaronu, którą stosujemy podczas pracy. Każdą nitkę i każdą wstążkę makaronu wytwarzamy według metody zwanej ?lento lavorazione?. Nie produkujemy makaronu pod ciśnieniem, chcąc zachować jego autentyczność i strukturę.

W związku z tym wałkujemy ciasto, wycinając z niego interesujące nas kawałki makaronu. Każda włoska Mamma jest dla nas autorytetem, dlatego mając na uwadze smak takiego makaronu, podeszliśmy do produkcji własnego w sposób odpowiedzialny. Tylko wierność tradycji, doświadczenie i pasja pozwalają osiągnąć ten perfekcyjny makarony, który jest matowy i jednolity, a zarazem doskonale chłonący cały smak potraw.

Co jeszcze znajdziesz w naszej ofercie?

Produkujemy także makarony warzywne, dzięki którym przemycisz nieco witamin i składników odżywczych niejadkowi. Oprócz tego w naszej ofercie znajdziesz:

Wybierz jeden z wielu makaronów dostępnych w naszym sklepie i stwórz danie, które będzie ze sobą kompatybilne. Nasz makaron sprawi, że wszystkie składniki będą tworzyły jedną całość, a sos nie opadnie na dno talerza. Niech wszyscy zapamiętają Twoje dania i wracają do ciebie tak często, jak to możliwe - producent makaronów Kopcza.

Do góry