TAGLIATELLE Z CYTRYNA

Makarony tagliatelle z cytryną to odświeżająca opcja idealna na upalne dni. Może nie zdajesz sobie sprawy, ale stworzysz niesamowite kompozycje smakowe, gdyż cytryna doskonale łączy się z wieloma składnikami. Makaron tagliatelle cytrynowy przygotujesz niezwykle szybko, a smakiem zaskoczysz wszystkich gości na przyjęciu. Zapraszamy do zapoznania się z obszerną ofertą naszych mącznych produktów.

Aktywne filtry

Czym zaskakują makarony tagliatelle cytrynowe?

 Do tego makaronu używamy najwyższej jakości hiszpańskich cytryn. To właśnie prawdziwa cytryna, która dojrzewała w hiszpańskim słońcu, nadaje delikatnie cytrynowego koloru oraz pięknego aromatu i wyrazistego posmaku. Ten makaron jest świetny z krewetkami, z łososiem czy z warzywami z dodatkiem oliwy lub śmietanki. Zależy nam na utrzymaniu autentyczności i jakości sprzedawanych produktów. W związku z tym nasz makaron tagliatelle pochłania wszystkie smaki dodatków, tworząc spójną i bogatą kompozycję. Sos, warzywa i mięso nie opadną na dno talerza, a razem z makaronem stworzą coś niebywałego, co pozostanie w pamięci podniebienia na długo - producent makaronów Kopcza.

Co jeszcze znajdziesz w naszej ofercie?

Oferujemy także tagliatelle pomidorowe, tagliatelle szpinakowe i tagliatelle pełnoziarniste. Wszystkie proponowane przez nas makarony polskie tworzone są z zaangażowaniem i pasją oraz sercem. Masz w rodzinie miłośnika makaronu lub kuchni włoskiej? Znajdziesz także zestawy prezentowe z licznymi rodzajami makaronów:

Do góry