MAKARONY 5 JAJECZNE

Chcesz kupić dobrej jakości makaron 5-jajeczny, ale dotychczasowe firmy nie spełniły Twoich oczekiwań? Najwyższy czas zaufać najlepszym i spróbować ręcznie wyrabianych makaronów firmy Kopcza. Przygotuj potrawy na makaronach tworzonych według tradycyjnych sposobów naszych babć. Wysokogatunkowa mąka, odpowiednie jaja i woda to nie wszystko, liczy się także pasja i serce wkładane w wyrabianie tego specjału. Zakończ poszukiwania i spróbuj jednego z naszych makaronów, który zostanie z Tobą na zawsze.

Aktywne filtry

Jaki powinien być idealny makaron 5-jajeczny?

Przypomnij sobie danie, które zrobiło na Tobie największe wrażenie. Niezależnie od tego, czy jest ono na bazie makaronu, czy jest to zupa lub deser ? jakościowe produkty zapadają w pamięć. Dlatego tworząc makaron z 5 jaj, dokładamy wszelkiej staranności, aby pozostał w Twojej kuchni lub restauracji jako stały element. Makaron jest podstawą do stworzenia dania obiadowego, dlatego to on powinien być sprężysty, kremowy i charakterystyczny w smaku. Dotychczasowe makarony nie spełniły powyższych założeń? Do produkcji makaronu trzeba podejść w odpowiedni sposób.

Tworzone przez nas makarony charakteryzuje:

  • pasja i miłość do gotowania;
  • dłuższa produkcja, ale w niższej temperaturze;
  • najlepsze półprodukty;
  • cięcie z płata makaronu, według włoskich i polskich tradycji.

Niestety większość polskich makaronów jest wyciskana z maszyn pod ciśnieniem, w związku z tym produkt traci na jakości, a jego struktura jest daleka od ideału. Wyobraź sobie domową stolnicę, posypaną górą mąki i wgłębienie na jajka. Teraz następuje podlewanie wodą i zagniatanie ciasta, do idealnej konsystencji. Dotknij ciasto, które jest elastyczne, zbite i niesamowite w dotyku. Rozwałkowanie i krojenie na cieniutkie prostokąty lub inne kształty. Właśnie takie są nasze makarony 5-jajeczne, tworzone powoli, dokładnie, ale z sercem i tradycją.

Nie tylko makaron 5-jajeczny - poznaj pozostałe specjały

Oferta sklepu Makarony Kopcza to także:

Zapraszamy do zapoznania się z innymi kategoriami:

Jak widzisz, masz w czym wybierać, gdyż dostosowujemy się do wymagań każdego klienta. A może lubisz makarony smakowe? Dostaniesz u nas te o smaku szpinaku, pomidora, cytryny, dzięki nim danie będzie zawierało jeszcze więcej walorów smakowych.

Może masz w domu prawdziwego smakosza makaronów? Wiesz, że sprzedajemy także zestawy składające się z wielu paczek makaronów? Co powiesz na tego typu prezent na zbliżającą się uroczystość? Kieruj się zasadą, że jakość produktów jest najważniejsza, dlatego wybieraj te tworzone z miłością, w oparciu o lata doświadczeń. Skosztuj jednego z naszych makaronów i przenieść się, chociaż na chwilę w najdalsze zakątki pamięci, w których króluje domowy makaron jak u babci - producent makaronów Kopcza.

Do góry