MAKARONY Z JAJ Z WOLNEGO WYBIEGU

Kto nie marzy o zjedzeniu rosołu zrobionego z domowym makaronem z jajami od szczęśliwych kur? Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponując makaron jajeczny od kur z wolnego wybiegu, który jeszcze bardziej podkreśli wyjątkowy smak każdej potrawy.

Odpowiednie żywienie i hodowla kur wpływają na jakość jajka, co przekłada się na późniejszy smak potrawy stworzonej na bazie makaronu. Mając holistyczne podejście do produkcji makaronu, bazujemy także na jajach od kur z wolnego wybiegu, co pozwala jeszcze bardziej wzmocnić jakość naszej firmy i poprawić smak makaronu. Pochodzenie używanych surowców do produkcji makaronu ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego jakość życia kur, które znoszą jajka do naszych makaronów jest tak istotna. Tak zrodziła się potrzeba makaronów na bazie jaj od kur z wolnego wybiegu.

Aktywne filtry

Dowiedz się, jak tworzymy makaron jajeczny od kur z wolnego wybiegu

Makaron zrobiony z jajek od kur z wolnego wybiegu charakteryzuje obniżona zawartość cholesterolu, jak i pełniejszy smak. W dzisiejszych czasach stawiamy na piedestale zdrowie, co zobowiązuje do wpisania się w obowiązujące trendy. W związku z tym produkując makarony jajeczne, dokładamy wszelkich starań, aby produkt był jak najwyższej jakości.

Oprócz samych składników opieramy się na innowacyjnej metodzie ?lento lavorazione?, która umożliwia proces tworzenia makaronu dłużej, ale w nieco niższej temperaturze. Musisz wiedzieć, że tylko 5% światowej produkcji makaronu wytwarzane jest właśnie tą metodą. Jednak dzięki niej uzyskujemy makaron, który jest sprężysty, elastyczny oraz odznacza się jedynym w swoim rodzaju smakiem, który nasuwa tylko jedną myśl ? dzieciństwo. Mając na uwadze dobro Twojej swojej rodziny, wybieraj produkty odpowiedzialnie. Makarony Kopcza to rodzinna firma tworząca produkty spożywcze oraz profesjonalne dania od wielu lat, zawsze wkładając w to serce, umiejętności i pasje. Podaruj swoim klientom to samo, co my dajemy Tobie.

Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Jeżeli poszukujesz smaku, który zabierze Cię wspomnieniami do babci, mamy, na włoskie wakacje to koniecznie wypróbuj pozostałe nasze pyszności, do których należą:

Wybieraj makarony na bazie jaj od kur z wolnego wybiegu, dzięki którym wzmocnisz pozycję swojej firmy, ale także zadbasz o środowisko. Współpracujemy z wieloma restauracjami i przedsiębiorstwami, które zamawiają nasze produkty do swoich dań. Klienci smakujący potrawy na bazie naszych makaronów, chętnie wracają po ten smak, dlatego i Ty wybierz firmę, która oferuje najlepsze produkty sprawdzone przez lata - producent makaronów Kopcza. 

Do góry