MAKARONY Z SZPINAKIEM

Makaron szpinakowy stanowi fantastyczną alternatywę dla osób, które nie lubią szpinaku, ale które chciałyby wzbogacić swoją dietę o cenne minerały i składniki odżywcze. Nasze zielone makarony nie tylko fantastycznie wyglądają, przyciągając wzrok kolorem, ale także komponują się smakowo z wieloma daniami. Proponowane makarony cytrynowe czy makarony pomidorowe na pewno zaskoczą Twoich gości, którzy będą zajadali się naszymi produktami.

Aktywne filtry

Dlaczego warto jeść makaron szpinakowy?

Makarony warzywne, a zwłaszcza makarony szpinakowe zawierają w swoim składzie cenne dla zdrowia witaminy: C, A, E, D oraz witaminę K i te z grupy B. Dodatki warzyw to także cenne mikroelementy i makroelementy, które wzbogacają dietę.

Od lat poszukujesz firmy, która wytwarza dobrej jakości makarony? Makarony Kopcza to rodzinna firma, produkująca ten produkt od roku 2001. Prowadzimy kilka restauracji, w których również serwujemy makaron, dlatego jego produkcję i podawanie mamy opanowane do perfekcji.

Zależy nam na jakości produkowanych makaronów, gdyż podajemy je naszym gościom restauracyjnym oraz zaopatrujemy inne przedsiębiorstwa. W czym tkwi sekret tak wspaniałych makaronów? Mimo zautomatyzowanej linii produkcyjnej odeszliśmy od robienia makaronu pod ciśnieniem, które psuje jego jakość. Wałkujemy ciasto i ręcznie wycinane kawałki, zachowując strukturę makaronu. Dlatego ciasto jest w kremowym kolorze, matowe i jednolite. Tworząc danie na bazie makaronów smakowych, masz pewność, że cała potrawa będzie ze sobą spójna, a wszystko perfekcyjnie się ze sobą połączy, tworząc całość.

Makaron szpinakowy i inne nasze propozycje

Bacznie obserwujemy rynek, dostosowując się do jego wymogów. W związku z tym cyklicznie stawiamy na nowości, które przyciągają duże grono zainteresowanych. Znajdziesz u nas także:

Przekonaj się, jak smakuje makaron tworzony z pasją, zaangażowaniem i sercem. W naszym sklepie znajdziesz także zestawy prezentowe, które będą doskonałą niespodzianką dla osób uwielbiających jedzenie i włoską kuchnię - producent makaronów Kopcza.

Do góry