TAGLIATELLE PEŁNOZIARNISTE

Tagliatelle pełnoziarniste nie tylko doskonale smakuje, ale także wyróżnia się wieloma właściwościami zdrowotnymi. Od niepamiętnych czasów gości w kuchni, jednak rzadziej się po niego sięga. Makaron tagliatelle pełnoziarnisty dobrej jakości, doskonale wpływa na pracę serca, jest mniej kaloryczny oraz usprawnia perystaltykę jelit. Dowiedz się, dlaczego to nasz makaron warto wybrać i cieszyć się niepowtarzalnym smakiem.

Aktywne filtry

Dlaczego warto sięgać po tagliatelle pełnoziarniste?

Makaron tagliatelle razowy niewątpliwie przeważa nad właściwościami odżywczymi białego makaronu, gdyż to w ciemnym makaronie znajduje się więcej cennych minerałów i witamin. W naszym makaronie tagliatelle ? który tworzymy domową metodą, tnąc makaron z płata ciasta ? jest więcej cennego błonnika, który przyspiesza metabolizm i reguluje pracę jelit. Błonnik doskonale przyczynia się do obniżenia cholesterolu i wzmacnia układ krwionośny. Tagliatelle razowe zawiera wiele witamin z grupy B witaminę i liczne minerały - producent makaronów Kopcza.

Tagliatelle pełnoziarniste i inne odmiany makaronów

Makarony Kopcza to firma z wieloletnią tradycją, w której ofercie znajdziesz także: tagliatelle pomidorowe, tagliatelle cytrynowe, tagliatelle szpinakowe. Makaron z dodatkiem warzyw jest doskonałą alternatywą dla niejadków i osób, które nie przepadają za warzywami.

Nasze makarony polskie to także propozycje od szczęśliwych kurek. Jeżeli poszukujesz makaronu najlepszej jakości, to koniecznie skorzystaj z naszej oferty, gdyż lepszej nie znajdziesz:

Do góry