WSZYSTKIE ZESTAWY

Zestawy makaronów dostępne na naszej stronie internetowej pozwalają wybrać ten, który najbardziej lubisz. U nas znajdziesz wszystko, co najlepsze, gdyż oferujemy jesienne zestawy, zestawy makaronów z jajami od szczęśliwych kurek czy zestawy makaronów smakowych. Tworzymy wszystko, co najlepsze, wyjątkowe i innowacyjne, aby dać możliwość wyboru tego, co najbardziej lubisz. Makaron świderki, nitki czy tagliatelle ? jaki makaron Ty wybierzesz do obiadu?

Aktywne filtry

Czym wyróżniają się nasze zestawy makaronów?

Nasza rodzinna firma zajmuje się produkcją makaronów od ponad 25 lat. Mając na uwadze zadowolenie klienta, unowocześniamy ciągi technologiczne, przy jednoczesnym zachowaniu produkcji zbliżonej do domowej. Nasze makarony wałkowane są oryginalnie i cięte z płata makaronu, czyli dokładnie tak, jak robi to każda babcia oraz włoska gospodyni domowa. Większość firm wyciska makaron pod ciśnieniem, psując jego strukturę. Nam to nie grozi, gdyż zachowujemy kremowy kolor, jednolitość oraz odpowiednią matowość.

Niezależnie od tego, który zestaw naszych makaronów wybierzesz, danie będzie tworzyło spójną całość, a sos nie opadnie na dno talerza. Od teraz goście Twojej restauracji oraz cała Twoja rodzina będą zachwyceni daniami, które przygotujesz. W swojej ofercie posiadamy także:

Dlatego jest z czego wybierać. Twórz jakościowe danie na wyjątkowym makaronie. Niech wszyscy docenią Twój kunszt.

Do góry