TAGLIATELLE Z SZPINAKIEM

Tagliatelle szpinakowe dostępne w sklepie Makarony Kopcza to produkt najwyższej jakości. Jeżeli chcesz zachwycać gości restauracji niesamowitymi daniami, które zostaną w ich pamięci na lata, to zdecyduj się na zielone tagliatelle z naszego sklepu.

Aktywne filtry

Czym wyróżnia się nasz makaron tagliatelle szpinakowe?

Proponowany przez nas z makaron tagliatelle charakteryzuje zielony kolor spowodowany dodaniem do ciasta szpinaku. Zastosowanie szpinaku gwarantuje nie tylko znakomity kolor, ale przede wszystkim właściwości smakowe.

Jeżeli Twoje dziecko nie przepada za warzywami, a Ty marzysz o tym, aby wprowadzić je do diety, to wybierz tagliatelle z dodatkiem warzyw. Takie rozwiązanie zachwyci każdego niejadka, sprawiając tym samym, że w diecie pojawi się więcej cennych witamin.

Odeszliśmy od metody wykonywania ciasta pod ciśnieniem, skupiając się na produkcji wolniejszej, w niższej temperaturze. Metoda zwana jest ?lento lavorazione? i używaj jej zaledwie 5% firm wytwarzających ten włoski przysmak - producent makaronów Kopcza.

Co jeszcze zawiera nasza oferta?

W związku z tym, że z roku na rok obserwujemy rynek gastronomiczny, wymyślamy zaskakujące produkty, które sprawią, że danie nabierze niespotykanego charakteru, będąc wyjątkowym i zaskakującym. W związku z tym w naszym sklepie internetowym dostaniesz takie makarony jak: tagliatelle pomidorowe, tagliatelle cytrynowe, tagliatelle pełnoziarniste. Makarony polskie to o wiele więcej propozycji, którymi zaskoczysz bliskich, podając danie, które przypomni babcine smaki:

Do góry