PO WŁOSKU

Makarony włoskie to prawdziwy rarytas dla wszystkich osób, które cenią sobie jakość. Jeżeli masz ochotę poczuć smak najlepszej jakości makaronu zrobionego z mąki durum oraz świeżych jaj, to koniecznie spróbuj jednego z wyrobów od firmy Makarony Kopcza. Nasze włoskie makarony przypomną Ci, jak smakowały potrawy na bazie tego przysmaku w domu babci lub mamy. Jeżeli chcesz posmakować makaronu, który zaskoczy Twoje kubki smakowe, to koniecznie wybierz jeden z naszych zestawów makaronów.

Aktywne filtry

Dlaczego warto postawić na makarony włoskie?

Wszystkie nasze produkty tworzymy w oparciu o unikalną recepturę oraz tradycyjne rozwiązania. Mimo tego, że pracujemy na najnowocześniejszych maszynach i urządzeniach, to skupiamy się na tym, aby dołożyć wszelkich starań, by nasze produkty były wyjątkowe. Z tego powodu opieramy się na produkcji zwanej ?lento lavorazione?, polegającej na robieniu makaronu w niższej temperaturze i nieco dłużej. Makarony włoskie powinny mieć odpowiednią strukturę, sprężystość i kolor, a nasze takie są. Jakościowa mąka, jaja, a także pasja wkładana w produkcję pozwala stworzyć coś zachwycającego. W naszej ofercie znajdziesz także:

Zapraszamy do zakupu zestawów makaronowych, ale także pojedynczych sztuk. Jeżeli chcesz zaskoczyć gości swojej restauracji smakowitym makaronem, to chętnie zaopatrzymy Twoje przedsiębiorstwo.

Do góry