MAKARONY KRAJANKA

Makaron krajanka to niezastąpiony dodatek do zupy pomidorowej czy domowego rosołu. Wielu osobom smak ten kojarzy się z okresem dzieciństwa i przywołuje miłe wspomnienia. Bez względu na to, czy jesteś smakoszem włoskiej kuchni, czy zwracasz uwagę na wysoką jakość produktów, makarony krajanka z pewnością przypadną Ci do gustu. Z naszą pomocą dowiesz się, jak wspaniale mogą smakować dania z takim makaronem jajecznym jak krajanka. Stwórz przepyszne dania i zachwyć każdego, kto będzie miał okazję ich spróbować. Niedzielny rosół z pyszną krajanką jajeczną sprawi, że nawet największy niejadek poprosi o dokładkę!

Aktywne filtry

Krajanka jajeczna ? przypomnij sobie smak dzieciństwa

Makarony jajeczne, takie jak krajanka, przywodzą na myśl sprężystość, złoty kolor i niedzielne obiady u babci. Aby stworzyć ten niezwykle smaczny makaron, wystarczy mąka, jajka oraz woda. Tradycyjnie, Włosi mieszają 100 gramów mąki na jedno jajko w celu uzyskania domowej i delikatnej krajanki. Tego typu makaron zawdzięcza swój niepowtarzalny smak nie tylko odpowiedniej recepturze, ale również specjalnej metodzie przygotowywania

Makarony Kopcza wyrabiamy z sercem i pasją, wykorzystując nowoczesne maszyny i urządzenia, co umożliwia zachowanie bezpieczeństwa zdrowotnego końcowego produktu. Jajeczne makarony naszej produkcji nie tracą sprężystości, ponieważ nie są wytwarzane z użyciem ciśnienia, które niszczy strukturę makaronu. Stawiamy na tradycyjną, włoską metodę lento lavorazione, która obejmuje powolny proces produkcji w stosunkowo niskiej temperaturze. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać produkt jak najbardziej zbliżony smakiem i wyglądem do domowych wyrobów. Tylko 5% ogólnoświatowej produkcji makaronu odbywa się właśnie w taki sposób, dlatego warto postawić na niezwykły smak makaronu tworzonego w oparciu o tradycyjne receptury. Krajanki to doskonałe makarony do zup, ponieważ świetnie komponują się z aromatem warzyw i mięsa. 

Makarony Kopcza jak domowe ? poznaj naszą bogatą ofertę

W naszej ofercie znajdziesz makarony bez jajek, makarony durum, a także makarony smakowe wzbogacone o aromatyczne pomidory, szpinak czy orzeźwiającą cytrynę. Bogata oferta makaronów Kopcza może Cię zaskoczyć ? u nas zaopatrzysz się w m.in.:

 Na szczególną uwagę zasługują również nasze zestawy makaronów, które doskonale sprawdzają się jako upominek dla bliskiej osoby. Zaopatrz swoją restaurację w jakościowy makaron lub zachwyć rodzinę wyśmienitym obiadem ? zapoznaj się z pozostałą ofertą sklepu!

Do góry