MAKARONY 12 JAJECZNE Z JAJ PRZEPIÓRCZYCH

Makarony z jaj przepiórczych to prawdziwy rarytas dla wszystkich fanów makaronowych uczt. Czy wiesz, jak zdrowe są jaja przepiórcze? Ze względu na ich wartości biologiczne można uznać je za najwyżej oceniane wśród wszystkich jajek. Z połączenia jaj przepiórczych, mąki, wody oraz pasji i naszego serca powstaje niesamowity produkt, którego nie znajdziesz w żadnym innym sklepie. Ciekawi Cię, jak smakuje makaron z jajek przepiórczych? Dodaj go do swojego koszyka i przekonaj się na własnym podniebieniu, ile smaków daje ów produkt.

Aktywne filtry

Dowiedz się, ile zalet posiada makaron z jaj przepiórczych

Jaja kurze jak najbardziej są zdrowe, jednak warto dowiedzieć się ciekawych informacji na temat jaj przepiórczych. W wielu częściach globu to jaja przepiórcze są uważane za produkt porównywalny ekskluzywnością do kawioru. Co więcej, jajko od przepiórek zawiera w sobie więcej tłuszczu i białka, dlatego jest bardziej odżywcze i wartościowe. Zalety jajek przepiórczych:

  • bogate w cynk, magnez, miedź, mangan fosfor,
  • bogate w witaminy A, C, E, D, K oraz te z grupy B,
  • podwyższają poziom cholesterolu HDL (czyli tego dobrego dla zdrowia),
  • są idealne dla alergików i osób uczulonych na jaja kurze.

Postanowiliśmy skorzystać z ich dobrodziejstw, tworząc makaron z przepiórczych jaj, opierając się na naszych innowacyjnych i jakościowych metodach produkcji. Oryginalnie wałkowane ciasto i ręcznie wycinane kawałki makaronów sprawiają, że ich struktura jest zachowana. W związku z tym otrzymujemy jednolite ciasto, które jest matowe i w kremowym kolorze. Makaron wraz z innymi składnikami tworzą kompatybilne danie, nie oddzielając się od siebie i nie spływając na dno talerza, tylko przenikając się wzajemnie.

Makarony z jaj przepiórczych i inne nasze propozycje

W naszym sklepie z wieloletnią tradycją znajdziesz także:

Poznaj najnowszy trend, czyli makarony od szczęśliwej kurki, oparte o jaja z wolnego wybiegu. Przekonaj się, jak smakuje makaron tworzony w oparciu o szczęście, pasję i doświadczenie. A może brakuje Ci pomysłu na ciekawy prezent? Makarony Kopcza oferują także zestawy prezentowe makaronów, które zachwycą każdego miłośnika kulinarnych doznań. Korzystaj z niesamowitych właściwości naszych makaronów, wykorzystując je w codziennych daniach w Twoim domu czy w Twojej restauracji. Zamów ulubiony produkt, a przesyłkę otrzymasz najszybciej jak to możliwe - producent makaronów Kopcza.

Do góry