TAGLIATELLE Z POMIDOREM

Chcesz, aby Twoje tagliatelle pomidorowe zaskoczyło gości na domowym przyjęciu lub klientów Twojej restauracji? Musisz zdać sobie sprawę, że siła dania z makaronu tkwi w jakości ciasta. Makarony Kopcza to rodzinna firma, która od ponad 25 lat tworzy ten włoski przysmak. Z pewnością nie znajdziesz bardziej rzetelnego i zaufanego producenta,dlatego koniecznie spróbuj naszych przysmaków.

Aktywne filtry

Czym wyróżnia się nasze tagliatelle pomidorowe?

Każdy nasz makaron niezależnie od tego, czy jest to tagliatelle cytrynowe, tagliatelle szpinakowe czy tagliatelle pełnoziarniste wykonujemy metodą zbliżoną do tej domowej. Wolniejszy proces produkcji, w niższej temperaturze gwarantuje makaron wyrazisty i pełen smaków.

Makaron tagliatelle tniemy z płata ciasta, tak jak robi to każda włoska Mamma. Aby tagliatelle czerwone było dobrej jakości nie można wyciskać ciasta pod ciśnieniem, gdyż psuje to jego strukturę. 

Do tagliatelle z pomidorami dodajemy włoskie, suszone na słońcu pomidory. Makron ma delikatnie czerwony kolor oraz drobinki pomidorów, co bardzo urozmaica jego strukturę. Tagliatelle z pomidorami jest pyszne z kurczakiem i śmietanką lub z kremowym sosem z liśćmi szpinaku. Świetnie będzie też smakował z łososiem i pomidorkami koktajlowymi - producent makaronów Kopcza.

Nasz sklep zaskoczy każdego miłośnika makaronu, gdyż znajdziesz w nim między innymi makarony polskie, z których przyrządzasz aromatyczny rosół, którego smakiem zachwycą się wszyscy domownicy:

Do góry