MAKARONY GNIAZDA

Makaron gniazda daje wiele możliwości kulinarnych. Dodasz go nie tylko do zupy, ale także przygotujesz fantastyczne, wymyślne danie, które zachwyci smakowo i wizualnie. Wypełnij gniazdka makaronowe pulpecikami z mięsa i zapiecz z serem – niech goście będą pod wrażeniem uczty przygotowanej w oparciu o najlepszy makaron.

Aktywne filtry

Dlaczego nasz makaron gniazdka jest taki wyjątkowy?

Uwielbiając makarony oraz znając się na przygotowywaniu potraw, postanowiliśmy wyjść z inicjatywą i stworzyć makarony, które będą zachwycały pokolenia. Odeszliśmy od wyciskania makaronów pod ciśnieniem, skupiając się na wałkowaniu i cięciu z płata ciasta. Dzięki temu otrzymujemy strukturę, która jest niemal identyczna z tym, co przygotowywała dla Ciebie babcia lub mama. Opieramy się na metodzie zwanej „lento lavorazione”, która skupia się na wolniejszym procesie produkcji, w niższej temperaturze.

Takie tworzenie i takie podejście pozwala nam na utrzymanie odpowiedniego koloru, matowość i sprężystości makaronu. Danie przygotowane na jego bazie tworzy spójną całość, a sos i pozostałe składniki nie opadną na dno talerza, tylko fenomenalnie połączą się z gniazdkami makaronu.

Oprócz makaronu gniazdek znajdziesz u nas także:

Zapraszamy do zakupu makarony, który zostanie w Twojej kuchni na zawsze - producent makaronów Kopcza.

Do góry