MAKARONY DO ZUP

Wyobrażasz sobie domowy rosół lub zupę pomidorową bez ulubionego makaronu? Makaron do zup jest ich głównym dodatkiem, który wzbogaca je o węglowodany, powodując, że człowiek jest bardziej nasycony. Urozmaicaj smak swojej zupy z najlepszymi makaronami na świecie. Kremowy kolor, matowość i makaron, który rozpuszcza się na języku –  tylko Makarony Kopcza!

Aktywne filtry

Dlaczego warto wybrać makaron do zup z firmy Kopcza?

Wieloletnia, rodzinna tradycja pozwoliła skupić się na opracowaniu receptury, która jest najbardziej zbliżona do domowej. Odeszliśmy od wykonywania makaronu pod ciśnieniem, a tniemy go z płata ciasta, sprawiając, że wyróżnia się na tle konkurencji. Tylko 5% całej produkcji makaronu na świecie oparta jest na tej metodzie. Czy nie warto mieć czegoś wyjątkowego, co nie tylko znakomicie smakuje, ale jest także jakościowe?

Makaron do zupy nie powinien się w niej rozpadać, tylko być delikatnie al dente i tworzyć spójną całość. Danie musi ładnie wyglądać i cieszyć oko, a przede wszystkim musi smakować gościom. W ofercie makaronów Kopcza znajdziesz także:

Oryginalne, wałkowane makarony to nasza chluba i produkt, którym chcemy się dzielić z naszymi klientami. Kup jeden z wybranych zestawów w naszym sklepie internetowym i przekonaj się, że makarony mogą smakować tak, jak pamiętasz z dzieciństwa.

Do góry