Box 13 Tagliatelle z Cytryną

45,99 zł
Brutto

W zestawie:

8 x Kolekcja Makaronów Cytryna o szerokości 6 mm 400g

Tagliatelle z cytryną to wybór dla osób, które lubią podkreślać intensywność smaku w przygotowywanych przez siebie daniach. Taki makaron sprawdzi się, jeśli chcesz ugotować obiad w stylu włoskim. Możesz do niego dodać czosnek, szpinak, pomidory, kurczaka i oliwę, a także inne warzywa i gotować na małym ogniu. Aromat cytryny w naszym makaronie podkreśli i wzmocni smak serwowanego dania. 

Ilość

Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych


Opis

W zestawie:

8 x Kolekcja Makaronów Cytryna o szerokości 6mm 400g (skład produktu)

Makaron tagliatelle ? cytryna podkreśli smak ulubionych domowych obiadów

Dobrze dobrane, chude mięso i inne ulubione składniki w połączeniu z makaronem tagliatelle z cytryną stworzą danie, które z pewnością będzie wszystkim smakować. Takie dodatek sprawi, że kolacja zyska nowy, wyjątkowy aromat.

Dlaczego nasz makaron cytrynowy?

Nasz makaron cytrynowy to produkt jedyny w swoim rodzaju. To smak, którego nigdy nie zapomnisz. Gwarantują to:

  • ? starannie dobrane składniki ? nie dodajemy do makaronów żadnych barwników i wzmacniaczy smaku. Dzięki czemu makaron cytrynowy ma wyrazisty smak i doskonały skład;
  • ? tradycyjna produkcja ? jesteśmy jedną z nielicznych firm, które produkują makaron płaski w sposób domowy. Co to znaczy? Makarony smakowe z naszej oferty są wycinane z płata ciasta. Nie są, jak większość innych makaronów, wyciskane pod ciśnieniem. Dzięki temu nie niszczymy struktury ciasta, dzięki której makaron jest smaczny. Dzięki tak zwanemu walcowaniu ma odpowiednią teksturę, i sos z niego nie spada;
  • ? odpowiednie podejście ? dla nas mniej znaczy więcej. Dlatego też stosujemy mniej wydajną tradycyjną metodę, która sprawia, że każde opakowanie makaronu cytrynowego spełni Twoje oczekiwania smakowe.

Kup zestaw makaronów cytrynowych i twórz włoskie dania w swojej kuchni.

Szczegóły produktu

2-MAK-BOX-13
19 Przedmioty

Szczegóły

Zawartość jaj
Bezjajeczne
O smaku
Cytryna
Produkt
Box 13 Tagliatelle z cytryną
Kategoria
makarony-z-cytryna

Kod referencyjny

Może ci się spodobać również

Podobne produkty

Do góry