Aksamitny, złocisty i przede wszystkim rozpływający się w ustach makaron 2-jajeczny od rodzinnej firmy Makarony Kopcza. Słysząc makaron jajeczny, na pewno przypominają Ci się chwile spędzone u babci, kiedy co niedzielę przygotowywała swojski makaron z jajek od kur biegających po ogródku. Pragniesz wrócić do tych czasów, ale dotychczasowe makarony nie spełniają Twoich oczekiwań smakowych? Koniecznie sięgnij po nasz makaron z 2 jaj i przekonaj się, że ten czas może powrócić.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Co wyróżnia nasz makaron 2-jajeczny?

Produkcja makaronu jest naszą pracą, ale przede wszystkim największą życiową pasją. Mamy doświadczenie w gastronomii od ponad 35 lat, nieprzerwanie działając na rynku gastronomicznym, dlatego spod naszej ręki wychodzą najlepsze makarony. Inwestujemy w najnowocześniejsze urządzenia, pracując na maszynach od najlepszych światowych producentów, to umożliwia tworzenie jakościowych i pełnowartościowych makaronów.

Chcąc być wiernymi babcinej recepturze, nie używamy urządzeń pod ciśnieniem, które służą do produkcji makaronu, jednak negatywnie wpływają na końcowy proces produkcji. Nasze makarony jajeczne zachowują swoją sprężystość i przepiękny kolor, gdyż są tworzone w oparciu o metodę „lento lavorazione”. Polega ona na produkcji makaronu w niższej temperaturze. Najciekawsze jest to, że jesteśmy wyjątkowi, ponieważ jedynie 5% światowej produkcji makaronu odbywa się za pomocą tej metody.

Miej świadomość tego, co wybierasz, gdyż możesz mieć najlepszy makaron w bardzo atrakcyjnej cenie. Makarony jajeczne powinny dobrze utrzymywać całe danie i chłonąć znajdujący się na nim sos. Nasze makarony to jakość sama w sobie, dlatego tak chętnie wybierają je najwięksi restauratorzy. Nitki makaronu tniemy z płata ciasta, zachowując strukturę, dzięki której całe danie wygląda jak spójna kompozycja.

Makaron 2-jajeczny i pozostałe wyśmienite rodzaje

Owszem, produkujemy najlepszy makaron jajeczny, jednak zobacz, co jeszcze oferujemy. Znajdziesz u nas:

Wszystkie tworzone przez nas rodzaje makaronów są tak przepełnione smakiem i aromatem, że zje je największy niejadek. Przygotuj niedzielny obiad dla całej rodziny i zobacz uśmiechy najbliższych, spowodowane wyjątkowym rosołem z naszym makaronem. Dzięki makaronom firmy Kopcza Twoi goście rozsmakują się w niesamowitych daniach Twojego autorstwa na bazie naszego makaronu. Niezależnie od tego, czy prowadzisz dużą restaurację, czy gotujesz dla bliskich, zaufaj naszej firmie, wybierając jakościowe makarony, które są zdrowe i rozpływają się w ustach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl