Książka Artystyczne Smaki

52,50 zł
Brutto

Nasza książka kucharska "Artystyczne smaki " Z miłości do kuchni autorstwa Anny i Aleksandry Kopcza.

Możliwość otrzymania dedykacji od autorek.

Prosimy o umieszczenie tekstu dedykacji w Uwagach podczas składania zamówienia.

Ilość

Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt lojalnościowy . Twój koszyk łącznie będzie zawierał 1 punkt Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,50 zł .


Opis

Nasza książka kucharska "Artystyczne smaki " Z miłości do kuchni autorstwa Anny i Aleksandry Kopcza. Możliwość otrzymania dedykacji od autorek. Prosimy o umieszczenie tekstu dedykacji w Uwagach.

Dania wyśmienite i proste, wykwintne, ale jednocześnie łatwe w przygotowaniu. Taka właśnie jest książka ?Artystyczne smaki? sióstr Anny i Aleksandry Kopcza, autorek bloga Cook & Celebrates, które słyną z doskonałych przepisów i pięknych zdjęć. Autorki kochają to, co robią, a gotowanie jest ich największą życiową pasją. Miłość do tworzenia smaków wyniosły z domu, wierne tradycji wykreowały własny, nowoczesny, kulinarny styl, idealny dla wszystkich, którzy lubią dobrze jeść. Ania i Aleksandra kochają dobre jedzenie, kochają dobre makrony...
?Artystyczne smaki? to kuchnia, która zaprasza nie tylko zapachem potraw, doskonałym smakiem, ale także wykwintną formą ich podania. Książka inspiruje i zachęca do dobrego oraz zdrowego jedzenia. A przede wszystkim odkrywa sekret, że podstawą sukcesów kulinarnych jest prostota, zaś gotowanie przyjemnością działającą na wszystkie zmysły.

Szczegóły produktu

9-KSI-01
3 Przedmioty

Kod referencyjny

Do góry